Сайт joomix.org
Новини
header

20200509 1044489 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця пам'ятна дата була встановлена Верховною Радою України лише 9 квітня 2015 року законом "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років".

Цей день – особливий, величний, вистражданий… Ми всі живі завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у Другій світовій війні.

Події тих днів не повинні згаснути в пам’яті народу.  8 та 9 травня цього року в селищі Стара Вижівка, селах Нова Вижва, Смолярі, Поліське, Седлище та Мизове представники органів місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, духовенства, ветеранських організацій, депутати районної та селищної ради поклали квіти до пам’ятних місць, Обелісків, меморіалів та склали шану усім загиблим у Другій світовій війні за волю і мир на українській землі.

Лише спільне прагнення українців засвоїти уроки війни та спільна пам'ять народу про ці події буде пересторогою, що не можна розв’язувати будь - які міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією, анексією. Історія має навчити нас, що перемагають лише тоді, коли діють разом і захищають те, що для нас усіх цінне: волю, соборність, життя, свободу.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене