Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20200506 112733 1Сьогодні 06.05.2020 року, відбулося позачергове засідання шістнадцятої сесії Старовижівської селищної ради сьомого скликання, на яке прибуло 17 депутатів. В зв’язку з впровадженням карантинних заходів, дане засідання було проведено в залі комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради», що дало змогу забезпечити дотримання всіх протиепідеміологічних норм.
На розгляд сесії було винесено 69 питань, за результатом розгляду яких було прийнято 66 рішень.
Заслухано звіт заступника начальника відділу фінансового, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головного бухгалтера селищної ради Раїси Павлової щодо виконання бюджету ОТГ за І квартал 2020 року та прийнято рішення затвердити даний звіт.
Прийнято рішення «Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2019 № 13/5 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».


Внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку Старовижівської селищної об’єднаної територіальної громади та до Комплексної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Старовижівської селищної ради на 2019 -2020 роки та затверджено Програму підтримки та розвитку культури, видавництва на території Старовижівської селищної ради на 2020 рік.
Вирішено ряд кадрових питань. Так на посаду директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради» призначено Ігора Шабата, на посаду директора-завідувача відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» - Антоніну Кулик. Варто зазначити, що дані особи пройшли відповідні конкурсні відбори та рекомендовані конкурсними комісіями для призначення на ці посади.
Внесено зміни до структури та загальної чисельності Галиновільського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Посмішка», де передбачено одну штатну одиницю «асистента вихователя».
Затверджено типові форми контрактів з керівниками комунальних закладів Старовижівської селищної ради та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти в новій редакції.
Прийнято рішення про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Старовижівського району до комунальної власності Старовижівської селищної ради рухомого та нерухомого майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Старовижівського району, який ліквідовано за рішенням Старовижівської районної ради.
На баланс Старовижівського ВУЖКГ передано самохідну та причіпну техніку.
Внесено зміни та доповнення до Положення щодо порядку встановлення пам’ятних знаків, (пам’ятників, меморіальних об’єктів та меморіальних дошок) на території Старовижівської селищної ради».
Затверджено Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин села, селища Старовижівської селищної ради».
ПерейменовIMG 20200506 110854ано вулицю Гагаріна Ю. в селі Чевель Старовижівського району Волинської області на вулицю Гагаріна без змін відповідних номерів житлових будинків та споруд.
Окрім того прийнято 52 рішення, що стосувалося земельних відносин.
На завершення засідання, селищний голова Володимир Семенюк подякував депутатам за плідну роботу в такий непростий для громади та держави в цілому час та привітав присутніх з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які Україна відзначає 8 та 9 травня відповідно.

 

Апарат Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене