Сайт joomix.org
Новини
header

12 травня 2019 року в результаті реорганізації шляхом злиття трьох позашкільних установ Старовижівського Будинку школяра, Старовижівської дитячо-юнацької спортивної школи та Старовижівської станції юних туристів був створений Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості. За цей короткий період колектив Центру проходить шлях становлення, розвитку та постійного творчого пошуку в освітній системі Старовижівської ОТГ.

На даний час понад 700 дітей громади займаються у дитячих творчих об’єднаннях, гуртках, секціях МАН за такими напрямками позашкільної освіти: науково-технічний, декоративно-прикладний, еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, військово-патріотичний, туристсько-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний та дослідницько-експериментальний.
50% учнівського контингенту громади отримали щасливу можливість стати нашими вихованцями, відкрити для себе яскравий і неповторний світ позашкілля.
Хтось приходить сюди у пошуках друзів, інші – весело провести дозвілля, багато хто – за новими знаннями та враженнями, багатьом допомагаємо обрати майбутню професію.
Прагнемо єдиної мети – виховати творчу особистість. Багато ще потрібно зробити: здійснити, впровадити, охопити, проаналізувати. Переконані: хто діє, той досягає поставлених завдань.
Наші педагоги – це янголи-охоронці творчої, духовної скарбнички вихованців.
Наш заклад – єдиний простір дитини, в який вона з радістю поринає за власним бажанням, особистим відчуттям. Немає жодної дитини, яка б не відчула дбайливого піклування, не отримала слушної поради, не була зігріта теплим промінням душі педагога-наставника.
Роль позашкільного закладу у сучасному освітньому процесі переоцінити неможливо. Позашкільна освіта допомагає здійснювати дитячі мрії і бажання, забирає дітей з вулиці й відволікає від нескінченних комп’ютерних ігор, саме позашкілля нерідко дає путівку в життя – коли діти після кількарічних занять у гуртках і секціях остаточно визначаються зі своїм покликанням, роблять перші кроки до досягнення своєї мети – пишуть наукові роботи, беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, проектах, змаганнях, виборюють призові місця.
За цей короткий період часу значно покращилось матеріально-технічне забезпечення закладу, а відтак – розширились можливості для навчання творчого, фізичного, духовного, культурного розвитку кожної дитини Старовижівської громади.
Педагоги установи творчо працюють для того, щоб ЦДЮТ став центром дитячих радощів, міцної дружби, високих мрій і творчих здобутків.

Усі разом робімо світ кращим!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене