Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20200430 10134430.04.2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглянуто 13 питань.

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами затверджено норми надання послуг з вивезення відходів у населених пунктах Старовижівської селищної ради.

На виконання Закону України «Про публічні закупівлі» ( в редакції закону від 19.09.2019 року №114-ІХ) затверджено склад тендерного комітету, визначено процедури закупівель, що здійснює тендерний комітет, затверджено Тимчасове положення про тендерний комітет.

Відповідно до статей 33, 35 Закону України «Про дошкільну освіту» встановлено пільги по батьківській платі за харчування дітей в закладах дошкільної освіти Старовижівської селищної ради.

Затверджено Положення про структурні підрозділи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради».

Відповідно до статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» схвалено проекти рішень селищної ради.

Детально з рішеннями виконавчого комітету Старовижівської селищної ради можна буде ознайомитись на нашому сайті у розділі "Засідання виконавчого комітету".

Виконавчий комітет селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене