Сайт joomix.org
Новини
header
33333 result11 квітня 2023 року в лісопарковій зоні смт Стара Вижівка відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ІІІ Спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Старовижівської селищної ради.

В змаганнях приймали участь команди Старовижівського, Старогутівського опорного, Смолярівського, Мизівського ліцеїв та Нововижвівської, Галиновільської, Поліської гімназій.

Характер заходу - особисто-командні змагання. Командна першість серед закладів загальної середньої освіти визначалася за найбільшою сумою набраних очок всіма учасниками команди, які виступали в командному заліку.
Серед команд гімназій місця розподілилися таким чином:
Нововижвівська гімназія – І місце;
Поліська гімназія – ІІ місце;
Галиновільська гімназія – ІІІ місце.

Серед команд ліцеїв першість виглядає так:
Старогутівський опорний ліцей – І місце.
Мизівський ліцей - ІІ місце
Смолярівський ліцей - ІІІ місце.

На дистанції 500 м найкращі результати показали: Мишковець Єлизавета та Карпук Максим (Нововижвівська гімназія), Карпук Марина (Старогутівський опорний ліцей), Зінчук Веніамін (Смолярівський ліцей).

На дистанції 1000м першими стали: Рясін Денис (Нововижвівська гімназія), Тусь Уляна (Галиновільська гімназія), Рогозюк Іванна (Старовижівський ліцей), Дикса Владислав (Старогутівський опорний ліцей).

На дистанції 2000м перемогу вибороли: Ковальчук Наталія та Мацелик Ярослав (Мизівський ліцей).

Переможці змагань в окремих видах програми та командному заліку нагороджені грамотами гуманітарного відділу Старовижівської селищної ради.

Висловлюємо щиру вдячність Юрію Віткалюку, Інні Стасюк, Олександру Гомзі, Лілії Конончук за організоване і чітке суддівство змагань.

Бажаємо юним спортсменам нових перемог у майбутньому!